GOSiR | Konstancin-Jeziorna

GOSiR

Turniej: Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie

GOSiR (ul. Żeromskiego 15) zaprasza na drugi turniej z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie który odbędzie się w najbliższą niedzielę (10 grudnia).

Przed nami Rozgrywki Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Tenisie Stołowym startują po przerwie wakacyjnej. Pierwszy w tym sezonie turniej odbędzie się 17 września. Dzieci i młodzież oraz dorośli o punkty będą walczyć w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta).

Nightskating Konstancin-Jeziorna 2023

Zapraszamy na kolejną już edycję „Nightskating Konstancin-Jeziorna”. Nocny przejazd rolkarzy i wrotkarzy ulicami miasta już w najbliższą sobotę (16 września) o godz. 19.00. Wcześniej odbędą się bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach.

Rolkarze i wrotkarze znów opanują uzdrowisko. Już w najbliższą sobotę (16 września) zapraszamy na kolejną edycję imprezy „Nightskating Konstancin-Jeziorna”, czyli nocny przejazd ulicami miasta. Start o godz. 19.00 sprzed siedziby ośrodka przy ul. Żeromskiego 15 (zbiórka od ul. Piasta).

Turniej: Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Tenisie Stołowym

GOSiR (ul. Żeromskiego 15) zaprasza na pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Tenisie Stołowym, który odbędzie się 17 września.

Rozgrywki Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Tenisie Stołowym startują po przerwie wakacyjnej. Pierwszy w tym sezonie turniej odbędzie się 17 września. Dzieci i młodzież oraz dorośli o punkty będą walczyć w hali sportowej przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta).