Lodowisko zaprasza, w ferie dla dzieci i młodzieży za darmo | Konstancin-Jeziorna

Lodowisko zaprasza, w ferie dla dzieci i młodzieży za darmo

15-01-2024
Fot. Andrzej Piętka

W czasie ferii zimowych (15–28 stycznia) wstęp na miejskie lodowisko w Parku Zdrojowym jest bezpłatny dla dzieci i młodzieży zamieszkujących gminę Konstancin-Jeziorna. Na darmową przejażdżkę zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–16.00. Wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny dla wszystkich również 28 stycznia z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lodowisko miejskie znajduje się na placu przy amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Łyżwiarze mają do dyspozycji 450 m kw. tafli, wypożyczalnię sprzętu i punkt ostrzenia łyżew.

Godziny otwarcia

Na łyżwach można jeździć od poniedziałku do piątku w godz.10.00–21.00 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 10.00–22.00 (z przerwami technicznymi w godz.: 11.30–11.45, 13.15–13.30, 15.00–16.00, 17.30–17.45, 19.15–19.30, a w soboty, niedziele i święta dodatkowo w godz. 21.30–22.00).

W ferie za darmo

Dorośli mogą poślizgać się na lodowisku za 15 zł – tyle kosztuje bilet na jedną, półtoragodzinną sesję, a uczniowie i studenci (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej) – za 10 zł. W czasie ferii zimowych (15–28 stycznia) wstęp na miejskie lodowisko w Parku Zdrojowym jest bezpłatny dla dzieci i młodzieży zamieszkujących gminę Konstancin-Jeziorna. Zapłacą oni jedynie za ewentualne wypożyczenie łyżew. Na darmową przejażdżkę zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–16.00. Wejście na ślizgawkę będzie również darmowe dla wszystkich 28 stycznia z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tafli lodowiska obowiązuje limit 50 osób.

Wypożyczalnia sprzętu

Na miejscu wypożyczymy łyżwy (10 zł), kask ochronny (5 zł) czy chodzik do nauki jazdy (15 zł za 30 minut). Ponadto naostrzymy łyżwy (15 zł) i kupimy jednorazowe skarpetki (4 zł). Każdego dnia jazdę umila muzyka. Lodowisko pozostanie otwarte do 29 lutego. Zapraszamy!

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

 • droga, po bokach widać trawę i drzewa

  Z powiatu do gminy – trzy odcinki dróg zmieniły zarządcę

  Gminna sieć dróg zwiększyła się o blisko 6 kilometrów. To efekt decyzji Rady Powiatu Piaseczyńskiego, która przekazała w zarządzanie konstancińskiemu samorządowi odcinki ulic w Kawęczynie, Gassach i Oborach. Teraz gmina będzie odpowiedzialna m.in. za ich stan techniczny i utrzymanie.
 • z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2022, Ty decydujewsz!

  Budżet partycypacyjny 2025 czas start – można już składać…

  Wystartował Budżet Partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2025. Na realizację pomysłów mieszkanek i mieszkańców jest 800 tys. zł, w tym 600 tys. zł na zadania inwestycyjno-remontowe i 200 tys. na pozostałe. Projekty można zgłaszać do 5 czerwca br.
 • Nowa siedziba ZGK

  Zakład Gospodarki Komunalnej przeprowadza się do nowej…

  Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie powraca na ul. Warecką 22. Od najbliższego poniedziałku (27 maja br.) mieszkańcy będą obsługiwani już w nowej siedzibie. Wcześniej, w piątek (24 maja), planowana jest przeprowadzka. Tego dnia zakład będzie zamknięty dla interesantów.
 • Sala posiedzeń, około 20 osób siedzi przy stołach, na ścianie wisi ekran projekcyjny

  Radni wybrali przewodniczących stałych i doraźnej komisji

  Znamy już nazwiska przewodniczących komisji stałych i doraźnej Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. W siedmiu pracami kierować będą radni Koalicji Obywatelskiej, a w jednej – komitetu Współpraca Ponad Podziałami. Decyzje zapadły na posiedzeniu, które odbyło się w poniedziałek (20 maja br.).