Lodowisko znów zamknięte – z powodu wysokiej temperatury | Konstancin-Jeziorna

Lodowisko znów zamknięte – z powodu wysokiej temperatury

17-02-2022

Lodowisko miejskie w Parku Zdrojowym w czwartek (17 lutego) znów zostało zamknięte. Wszystko przez utrzymującą się wysoką temperaturę. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, ślizgawka ponownie zostanie otwarta w piątek (18 lutego).

Znów pogoda dała się we znaki miłośnikom jazdy na łyżwach. Opady deszczu i utrzymująca się wysoka temperatura ponownie zamknęły w czwartek (17 lutego) miejskie lodowisko w Parku Zdrojowym. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, ślizgawka ponownie zostanie otwarta w piątek (18 lutego). Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprasza za niedogodności.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran z czterema osobami obradującymi zdalnie.

    W środę 42. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (29 czerwca) odbędzie się zwołana na wniosek burmistrza 42. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Radni zagłosują m.in. w sprawie zmian w uchwałach dotyczących budżetu na rok 2022 oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2022–2028.
  • Grafika. Zielona trawa na której stoi mały domek z drewnianych klocków. Obok niego napisy: Pamiętaj, złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków oraz centralna baza emisyjności budynków. Mniejsza czcionką są podane szczegółowe informacje, które zostały powielone w artykule.

    Złóż deklarację o sposobie ogrzewania budynku

    Przypominamy! Właściciele lub zarządcy budynków mieszkalnych i obiektów usługowych muszą przekazać do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków informację czym są one ogrzewane. Deklarację można złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Jest na to czas tylko do 30 czerwca 2022 r.