W Parku Zdrojowym zagrasz w crossmintona i airbadmintona | Konstancin-Jeziorna

W Parku Zdrojowym zagrasz w crossmintona i airbadmintona

07-07-2021

W Parku Zdrojowym można bezpłatnie zagrać w crossmintona i airbadmintona. Miłośnicy aktywnego wypoczynku i machania rakietką spotykają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki, na polanie przy Konstancińskim Domu Kultury. Treningi odbywają się przez całe wakacje.

Crossminton jest dynamiczny jak tenis, szybki jak squash i łatwy jak badminton. Z kolei airbadminton to nowa dyscyplina sportu, która umożliwia grę na świeżym powietrzu, z wykorzystaniem specjalnie do tego przystosowanej lotki. Oba są świetnym sposobem na poprawę kondycji.

Dwa razy w tygodniu

Miłośnicy machania rakietką spotykają się latem w Parku Zdrojowym. Otwarte treningi – zarówno dla początkujących, jak i dla tych nieco bardziej zaawansowanych, odbywają się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki – przez cały lipiec (w godz. 18.30–20.30) i sierpień (w godz. 18.00–20.00).

Nieodpłatne treningi

Nieodpłatne zajęcia na polanie przy Konstancińskim Domu Kultury prowadzi instruktor Adam Grzegorzewski. Uczestnicy poznają zasady gry, a także ćwiczą techniki uderzeń. Instruktor zapewnia niezbędny sprzęt, w tym rakiety i lotki. Warto dołączyć do wakacyjnej drużyny crossmintona i airbadmintona, poznać nowych ludzi i zadbać o zdrowie i sylwetkę.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.