W Parku Zdrojowym zagrasz w crossmintona i airbadmintona | Konstancin-Jeziorna

W Parku Zdrojowym zagrasz w crossmintona i airbadmintona

07-07-2021

W Parku Zdrojowym można bezpłatnie zagrać w crossmintona i airbadmintona. Miłośnicy aktywnego wypoczynku i machania rakietką spotykają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki, na polanie przy Konstancińskim Domu Kultury. Treningi odbywają się przez całe wakacje.

Crossminton jest dynamiczny jak tenis, szybki jak squash i łatwy jak badminton. Z kolei airbadminton to nowa dyscyplina sportu, która umożliwia grę na świeżym powietrzu, z wykorzystaniem specjalnie do tego przystosowanej lotki. Oba są świetnym sposobem na poprawę kondycji.

Dwa razy w tygodniu

Miłośnicy machania rakietką spotykają się latem w Parku Zdrojowym. Otwarte treningi – zarówno dla początkujących, jak i dla tych nieco bardziej zaawansowanych, odbywają się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki – przez cały lipiec (w godz. 18.30–20.30) i sierpień (w godz. 18.00–20.00).

Nieodpłatne treningi

Nieodpłatne zajęcia na polanie przy Konstancińskim Domu Kultury prowadzi instruktor Adam Grzegorzewski. Uczestnicy poznają zasady gry, a także ćwiczą techniki uderzeń. Instruktor zapewnia niezbędny sprzęt, w tym rakiety i lotki. Warto dołączyć do wakacyjnej drużyny crossmintona i airbadmintona, poznać nowych ludzi i zadbać o zdrowie i sylwetkę.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Starszy mężczyzna wręcza dzieciom komputer przenośny w pudełku.

  Gmina przekazała laptopy dla dzieci z rodzin popegeerowskich

  Gmina Konstancin-Jeziorna we wtorek (9 sierpnia) przekazała sprzęt komputerowy w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR". Nowe laptopy trafiły do uczniów z rodzin, których członkowie pracowali dawniej w Państwowych Gospodarstwach Rolnych.
 • Mężczyźni w strojach strażackich prezentują urządzenie – nagrzewnicę, w tle fragment czerwonego namiotu.

  Nowy sprzęt ratowniczy dla OSP Bielawa

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie ponownie nawiązała partnerską współpracę z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A. W ramach dobrosąsiedzkiej pomocy druhowie otrzymali wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego.