Sportowe „Lato w mieście”, zapisy od 27 czerwca | Konstancin-Jeziorna

Sportowe „Lato w mieście”, zapisy od 27 czerwca

15-06-2022

W te wakacje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie ponownie organizuje akcję „Lato w mieście”. Od 18 lipca do 12 sierpnia na dzieci w wieku 8–14 lat czekają atrakcyjne zajęcia. Zapisy będą prowadzone od 27 czerwca do 1 lipca. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Tegoroczne „Lato w mieście”, organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się w czterech tygodniowych turnusach: od 18 do 22 lipca, od 25 do 29 lipca, od 1 do 5 sierpnia oraz od 8 do 12 sierpnia.

Świetna zabawa

Wakacyjna akcja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Na uczniów czeka świetna zabawa. W programie przewidziano m.in. naukę popularnych dyscyplin sportowych, zawody i gry, a także wyjścia na pływalnię Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, plac zabaw i do Parku Zdrojowego. Uczestnicy w godz. 9.00–14.00 będą pod nadzorem wykwalifikowanej kadry instruktorów sportu – nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapisy

Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne (obligatoryjna jest za to opłata za wejście na basen – zgodna z cennikiem CKR Konstancin). Zapisy będą prowadzone od 27 czerwca do 1 lipca 2022 r. w biurze (w godz. 12.00–16.00) oraz w recepcji (w godz. 16.00–19.00) ośrodka sportu (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta). Liczba miejsc jest ograniczona. Tradycyjnie o uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Dzieci bawiące się klockami, siedzą na podłodze w przedszkolu.

    Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów…

    W poniedziałek (5 maja) rusza nabór uzupełniający do miejskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W dziewięciu placówkach dostępnych jest jeszcze łącznie 109 wolnych miejsc. Wnioski można składać wyłącznie drogą elektroniczną.
  • Grafika informacyjna zapraszająca mieszkańców sołectw i osiedli na cykl spotkań z burmistrzem Michałem Wiśniewskim, dotyczących inwestycji, planów i potrzeb lokalnej społeczności.

    7 maja spotkanie z mieszkańcami Piasków, Cieciszewa i…

    Przed nami czwarte spotkanie z burmistrzem gminy Konstancin-Jeziorna w ramach cyklu „Porozmawiajmy o waszej okolicy”. Tym razem zaproszenie kierowane jest do mieszkańców sołectw Piaski, Cieciszew i Dębówka. Zebranie odbędzie się 7 maja o godz. 18.00 w Domu Ludowy w Cieciszewie.