Starostwo Powiatowe w Piasecznie czynne dłużej | Konstancin-Jeziorna

Starostwo Powiatowe w Piasecznie czynne dłużej

03-10-2023
Fot. Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Starostwo Powiatowe w Piasecznie wydłużyło godziny pracy sali obsługi mieszkańców, Wydziału Komunikacji i Transportu oraz Wydziału Geodezji i Katastru. Od 2 października sprawy urzędowe załatwimy w nich od poniedziałku do piątku w godz. 7.00–16.00.

Od 2 października interesanci w Starostwie Powiatowym w Piasecznie (przy ul. Chyliczkowskiej 14) mają więcej czasu na załatwienie swoich spraw urzędowych. Teraz sala obsługi mieszkańców czynna jest w godz. 7.00–16.00 od poniedziałku do piątku. Ponadto o godzinę dłużej pracuje również Wydział Komunikacji i Transportu mieszczący się w budynku przy ul. Czajewicza 2/4 oraz Wydziału Geodezji i Katastru przy ul. Czajewicza 20.

Filie starostwa zlokalizowane w urzędach miast i gmin na terenie powiatu piaseczyńskiego czynne są jak dotychczas. 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.