Stowarzyszenie prowadzi konsultacje społeczne | Konstancin-Jeziorna

Stowarzyszenie prowadzi konsultacje społeczne

19-09-2022

We wtorek (20 września) w Urzędzie Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77 ) odbędą się konsultacje społeczne dotyczące budowy nowej strategii rozwoju Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania. Początek o godz. 10.00. Zapraszamy serdecznie.

Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania prowadzi konsultacje społeczne w wybranych gminach, w tym Konstancinie-Jeziornie, dotyczące budowy nowej lokalnej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Zebrane w nich opnie i głosy pozwolą przeprowadzić analizę potrzeb regionów objętych działaniem stowarzyszenia i nakreślić kierunki ich zmian. 

Konsultacje społeczne dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna planowane są w najbliższy wtorek (20 września) o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta i Gminy (Piaseczyńska 77). Więcej na lgd-tp.pl.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Plakat Ekopiknik

    23 maja Rodzinny Ekopiknik przed Urzędem Miasta i Gminy

    W sobotę (23 maja) przed Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna odbędzie się Rodzinny Ekopiknik. W godz. 13.00–18.00 na uczestników czekać będą ekologiczne warsztaty, spotkania edukacyjne, wyprzedaż garażowa oraz akcja wymiany elektrośmieci na sadzonki roślin oraz tekstyliów na ekotorby.
  • L16

    Od 13 maja autobusy L16 wracają na swoją stałą trasę

    Od środy (13 maja) autobusy linii lokalnej L16 wracają na swoją stałą trasę przez Okrzeszyn, Obórki i Kępę Oborską. Ma to związek z zakończeniem prac drogowych prowadzonych na ul. Okrzewskiej w Okrzeszynie.