Szukasz pracy? Są wolne wakaty w urzędzie i nie tylko | Konstancin-Jeziorna

Szukasz pracy? Są wolne wakaty w urzędzie i nie tylko

18-03-2024

Jest praca. Wolne wakaty czekają w Straży Miejskiej, Ośrodku Pomocy Społecznej, Bibliotece Publicznej w Konstancinie-Jeziornie oraz magistracie. Zachęcamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Stałe godziny pracy i określony zakres obowiązków, wynagrodzenia wypłacane w terminie oraz trzynasta pensja – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie za sobą praca w jednostce samorządu terytorialnego. Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk, nie tylko urzędniczych. Obecnie poszukiwani są:

 • sprzątaczka w Urzędzie Miasta i Gminy – 3/4 etatu, praca w systemie zmianowym w godz. 8.00–14.00 i 14.00–20.00 (zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 22 484 24 57 lub e-mail: adomanskaatkonstancinjeziorna [dot] pl);
 • kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej w Ośrodku Pomocy Społecznej (termin składania ofert – do 29 marca do godz. 16.00);
 • specjalista w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 12 kwietnia);
 • aplikant w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 12 kwietnia). 

Natomiast w Bibliotece Publicznej w Konstancinie-Jeziornie poszukiwany jest specjalista ds. kadr, płac i administracji. Czas na złożenie dokumentów jest do 29 marca. Szczegółowe informacje na temat powyższych naborów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Biuletynie Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej w Konstancinie-Jeziornie.

Autor
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Najnowsze aktualności

 • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

  Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

  Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
 • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

  Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

  Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.