Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego | Konstancin-Jeziorna

Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

19-06-2024

Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Firma „Eles-Bud Ewa Strusińska”, na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna, rozpoczęła konserwację oświetlenia ulicznego. Od kilku dni prace są prowadzone w różnych częściach miasta i w sołectwach. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także w ciągu dnia, przed zmrokiem. Pozwoli to na zlokalizowanie i weryfikację miejsc awarii. 

Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Przypominamy też, że awarie oświetlenia ulicznego można zgłaszać całodobowo bezpośrednio do firmy „Eles-Bud Ewa Strusińska” – telefonicznie pod numerem: 535 481 335 lub elektronicznie na adres e-mail: elesbud-konserwacjaatwp [dot] pl (elesbud-konserwacja[at]wp[dot]pl). Zgłoszenia można przekazywać również do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna: 

 • mailowo na adres – drogiatkonstancinjeziorna [dot] pl (drogi[at]konstancinjeziorna[dot]pl);
 • poprzez internet – gsip.konstancinjeziorna.plWill open in new tab;
 • telefonicznie pod numerami – 22 484 23 60–65 (w godzinach pracy urzędu).
Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Grafika zapraszająca na szkolenia.

  Rusza cykl szkoleń dla seniorów i opiekunów osób starszych

  Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie rozpoczyna cykl szkoleń dla i opiekunów osób starszych w ramach „Konstancin Cafe”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (16 lipca) w dawnym ośrodku rehabilitacji reumatologicznej w Konstancinie-Jeziornie.
 • wizualizacja osiedla budynków mieszkalnych, w planie bawiące się dzieci

  Wniosek o ustalenie lokalizacji przy ul. Mirkowskiej –…

  Firma Arche wycofała wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, w trybie specustawy mieszkaniowej. Chodziło o budowę 4 budynków mieszkalnych oraz wielopoziomowego garażu.