Trwa spis mazowieckich organizacji pozarządowych – wypełnij ankietę | Konstancin-Jeziorna

Trwa spis mazowieckich organizacji pozarządowych – wypełnij ankietę

30-12-2024

Federacja Mazowia zaprasza mazowieckie organizacje pozarządowe do udziału w spisie powszechnym, którego celem jest diagnoza sytuacji i potrzeb NGO-sów. Spis prowadzony jest w formie ankiety online, którą można wypełnić do 31 grudnia.

Organizacje pozarządowe z gminy Konstancin-Jeziorna mogą wziąć udział w spisie powszechnym realizowanym przez Federację Mazowia. Inicjatywa ta, prowadzona w ramach projektu finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności, ma na celu diagnozę sytuacji oraz identyfikację potrzeb organizacji pozarządowych działających na Mazowszu.

Spis prowadzony jest w formie ankiety online, dostępnej pod adresem: spismazowiango.webankieta.pl. Formularz można wypełnić do 31 grudnia 2024 r. Udział w badaniu jest poufny, a zgromadzone w nim dane posłużą wyłącznie do zbiorczych analiz.

Wyniki spisu zostaną opublikowane w lutym 2025 r. w formie raportu, który będzie dostępny na stronie internetowej Federacji Mazowia

Autor
Sylwia Antoniak Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

    225 tys. zł dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w 2026 r. Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił otwarty konkurs ofert na działania z zakresu m.in. kultury, bezpieczeństwa oraz integracji społecznej. Wnioski – w formie elektronicznej – można składać do 2 marca br.
  • Grupa dzieci siedzi przy stole i wspólnie rysuje na dużych arkuszach papieru, korzystając z kolorowych markerów, pod opieką dorosłego opiekuna w sali zajęć.

    Z myślą o dzieciach – zmiany w świetlicach środowiskowych

    Szykują się zmiany w funkcjonowaniu świetlic środowiskowych na osiedlach Grapa i Mirków. Placówki zostaną przeniesione do szkół podstawowych. Gmina – w ramach konkursu ofert – poszukuje organizacji pozarządowej, która podejmie się ich prowadzenia. Oferta zajęć będzie atrakcyjniejsza.