Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na zadanie publiczne | Konstancin-Jeziorna

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na zadanie publiczne

16-06-2023

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego organizacji półkolonii dla trójki niepełnosprawnych, upośledzonych umysłowo lub fizycznie dzieci z terenu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. 

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo lub Fizycznie „Dobra Wola” z siedzibą w Warszawie złożyło ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego dotyczącego organizacji półkolonii dla trójki niepełnosprawnych, upośledzonych umysłowo lub fizycznie dzieci z terenu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna w trybie art. 19a ustawy z 23 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1327) z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Zgodnie z art. 19a ust 4 ustawy z 23 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy może złożyć uwagi do ww. oferty. Uwagi w formie pisemnej można zgłaszać do 23 czerwca 2023 r. w następujący sposób:

 • za pomocą poczty elektronicznej na adres: urzadatkonstancinjeziorna [dot] pl
 • w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77),
 • listownie na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna).

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.