Twoja opinia się liczy! Ankieta dotycząca oczekiwań mieszkańców | Konstancin-Jeziorna

Twoja opinia się liczy! Ankieta dotycząca oczekiwań mieszkańców

03-10-2023

Rozpoczęło się badanie, prowadzone przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, dotyczące potrzeb i oczekiwań mieszkańców metropolii warszawskiej. Jego wyniki posłużą do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”.

Badanie w formie wywiadów bezpośrednich, opartych na specjalnie zaprojektowanym kwestionariuszu, trwa od października do listopada 2023 r. Przeszkoleni ankieterzy odwiedzają mieszkańców każdej gminy metropolii warszawskiej (450 wywiadów w każdym powiecie).

Czego dotyczy ankieta

Ankieterzy chcą poznać zdanie mieszkańców gmin dotyczące m.in. podniesienia poziomu i jakości ich życia, wizji rozwoju obszaru metropolitalnego i samej stolicy w skali krajowej oraz europejskiej, a także oczekiwań względem obecnych i przyszłych kierunków rozwoju i współpracy metropolitalnej. Wyniki badania zostaną wykorzystane do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”.  

Więcej informacji

Zachęcamy do udziału w badaniu i podzielenia się swoimi opiniami. Jest ono anonimowe, a wyniki będą analizowane w zestawieniach zbiorczych. Badanie realizowane jest przez Miasto Stołeczne Warszawy we współpracy z firmą IBC Advisory S.A. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie stowarzyszenia „Metropolia warszawa”.

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej błękitny napis burze. W tle fragment oszronionych liści.

    Alert meteo pierwszego stopnia: Przymrozki

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego kolejne ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami. Temperatura może spaść do -4°C, a przy gruncie do -8°C. Alert obowiązuje we wtorek (28 kwietnia) od godz. 22.00 do godz. 7.00 w środę (29 kwietnia).
  • Niebieski autobus linii lokalnej na tle ulicy w Konstancinie-Jeziornie z planszą informującą o zmianach na linii L15 i braku dojazdu do Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w dniach 29–30 kwietnia 2026 r.

    Zmiany w komunikacji – 29 i 30 kwietnia linia L15 pojedzie…

    W środę i czwartek (29–30 kwietnia br.) autobusy linii L15 będą kursowały zmienioną trasą – wyłączone z obsługi zostaną przystanki Centrum Rehabilitacji 01, Os. Elsam 01 oraz Dom Rencisty PAN 01. Utrudnienia są związane z pracami budowlanymi prowadzonymi przy Centrum Kompleksowej Rehabilitacji.