W czwartek rozdamy kalendarze na 2024 rok, wybierz jeden dla siebie | Konstancin-Jeziorna

W czwartek rozdamy kalendarze na 2024 rok, wybierz jeden dla siebie

19-12-2021

Przypominamy, że już w czwartek (21 grudnia) można zgłaszać się do kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna po swój egzemplarz kalendarza na 2024 rok. Do wyboru jest wersja książkowa, trójdzielna lub planszowa. Mamy do rozdania 200 sztuk – kto pierwszy ten lepszy.

Kalendarze gminne wydawane są od lat, dlatego nie mogło ich zabraknąć także w tym roku. Terminarze na 2024 r. są już gotowe. Planszowy, 12-stronnicowy, zdobią przepiękne akwarele, prezentujące zabytki i atrakcje turystyczne gminy Konstancin-Jeziorna, autorstwa Doroty Diany Banaszczyk i Konrada Szumińskiego. Z kolei na kalendarzu trójdzielnym znalazły się zdjęcia wykonane przez lokalnych fotografików – Andrzeja Piętkę, Artura Ostrowskiego i Michała Zarembę. Kalendarz książkowy ma natomiast formę notatnika, w którym oprócz kalendarium dziennego znajdziemy m.in. przydatne dane teleadresowe do różnych instytucji.

Jak co roku publikacje trafią do m.in. sołtysów, konstancińskich instytucji, placówek oświatowych i kulturalnych. Także mieszkańcy będą mogli zdobyć egzemplarz jednego wybranego przez siebie kalendarza – planszowego, trójdzielnego lub książkowego. Wystarczy 21 grudnia zgłosić się do kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Zapraszamy od godz. 9.00 do godz. 15.00. Kto pierwszy, ten lepszy. Do rozdania mamy łącznie 200 sztuk kalendarzy.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.