W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie | Konstancin-Jeziorna

W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie

28-04-2023

Konstancin-Jeziorna poleca się na majówkę. Podczas spacerów zachęcamy do odwiedzenia Punktu Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42. W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) będzie on czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Czekają m.in. mapy, foldery i przewodniki.

Park Zdrojowy z tężnią solankową, zabytkowe wille oraz Muzeum École de Paris to tylko niektóre konstancińskie atrakcje turystyczne z listy „must see”. O tym, co jeszcze warto zobaczyć w jedynym uzdrowisku na Mazowszu dowiecie się odwiedzając Punkt Informacji Turystycznej. Jest on zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym.

W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) punkt będzie czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Odwiedzający go turyści uzyskają w nim wszelkie niezbędne informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy. Na zainteresowanych czekają też m.in. mapy, foldery i przewodniki. Serdecznie zapraszamy. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Grafika zapraszająca na szkolenia.

    Rusza cykl szkoleń dla seniorów i opiekunów osób starszych

    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie rozpoczyna cykl szkoleń dla i opiekunów osób starszych w ramach „Konstancin Cafe”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (16 lipca) w dawnym ośrodku rehabilitacji reumatologicznej w Konstancinie-Jeziornie.
  • wizualizacja osiedla budynków mieszkalnych, w planie bawiące się dzieci

    Wniosek o ustalenie lokalizacji przy ul. Mirkowskiej –…

    Firma Arche wycofała wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, w trybie specustawy mieszkaniowej. Chodziło o budowę 4 budynków mieszkalnych oraz wielopoziomowego garażu.