W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie | Konstancin-Jeziorna

W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie

28-04-2023

Konstancin-Jeziorna poleca się na majówkę. Podczas spacerów zachęcamy do odwiedzenia Punktu Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42. W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) będzie on czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Czekają m.in. mapy, foldery i przewodniki.

Park Zdrojowy z tężnią solankową, zabytkowe wille oraz Muzeum École de Paris to tylko niektóre konstancińskie atrakcje turystyczne z listy „must see”. O tym, co jeszcze warto zobaczyć w jedynym uzdrowisku na Mazowszu dowiecie się odwiedzając Punkt Informacji Turystycznej. Jest on zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym.

W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) punkt będzie czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Odwiedzający go turyści uzyskają w nim wszelkie niezbędne informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy. Na zainteresowanych czekają też m.in. mapy, foldery i przewodniki. Serdecznie zapraszamy. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.