W ferie Punkt Informacji Turystycznej czynny codziennie | Konstancin-Jeziorna

W ferie Punkt Informacji Turystycznej czynny codziennie

09-02-2023

Specjalnie na okres ferii zimowych Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie czynny codziennie.  Mapy, przewodniki i materiały promocyjne dotyczące naszej gminy dostępne będą od 11 do 26 lutego w godz. 12 –16.00. Zapraszamy serdecznie. 

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Specjalnie na okres ferii zimowych będzie czynny 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do niego w godz. 12.00–16.00 od 11 lutego (sobota) do 26 lutego (niedziela).

Turyści, kuracjusze oraz mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna i sąsiednich miejscowości otrzymają w punkcie niezbędne informacje o zabytkach i atrakcjach turystycznych znajdujących się na terenie naszej gminy, a także zaopatrzą się m.in. w mapy, przewodniki i foldery promocyjne. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.