W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z paradą dożynkową | Konstancin-Jeziorna

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z paradą dożynkową

06-09-2024

W niedzielę (8 września br.) ulicami Opaczy przejdzie parada dożynkowa. W czasie wydarzenia, w godz. 12.30–13.00, na drogach – wojewódzkiej nr 721 i lokalnych mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu i chwilowe przerwy w kursowaniu linii L14.

Tegoroczne Dożynki Gminy Konstancin-Jeziorna zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z zaplanowanych atrakcji będzie tradycyjna parada wieńców dożynkowych, która w najbliższą niedzielę (8 września br.) przejdzie ulicami Opaczy. Jej uczestnicy punktualnie o godz. 12.30 wyruszą sprzed posesji Opacz 79 i przejdą drogą wojewódzką nr 721 na boisko przy Szkole Podstawowej nr 6 (Opacz 6).

W czasie przemarszu, w godz. 12.30–13.00, na wspomnianym odcinku mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym i chwilowe przerwy w kursowaniu linii L14. Ruchem, w najbardziej newralgicznych punktach, będzie kierowała policja oraz straż miejska. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy kierowców o zachowanie ostrożności we wspomnianym rejonie.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej błękitny napis burze. W tle fragment oszronionych liści.

    Alert meteo pierwszego stopnia: Przymrozki

    W nocy z piątku (20 marca) na sobotę (21 marca) znów możliwe są przymrozki. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Temperatura spadnie do -1 st. C., a przy gruncie do -3 st. Alert obowiązuje w godz. 1.00–8.00.
  • Na zdjęciu widać remont drogi, na której powierzchni znajdują się ślady świeżo nałożonego asfaltu. W centrum obrazu widoczny jest duży, trójkątny znak ostrzegawczy przedstawiający sylwetkę pracownika trzymającego łopatę – symbolizuje on prace drogowe.

    Utrudnienia na linii L16 od 23 marca – objazdy i zmienione…

    Od 23 marca autobusy linii L16 pojadą zmienionymi trasami i według specjalnych rozkładów jazdy. Wszystko to związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku Bielawa–Konstancin-Jeziorna oraz pracami w sołectwach położonych w północno-wschodniej części gminy.