Wakacyjny dyżur w dwóch oddziałach przedszkolnych | Konstancin-Jeziorna

Wakacyjny dyżur w dwóch oddziałach przedszkolnych

11-06-2021

Do czwartku (17 czerwca) można zapisać swoje dziecko na wakacyjny dyżur w oddziałach przedszkolnych działających w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 i Szkole Podstawowej nr 3 w Konstancinie-Jeziornie. Zgłoszenia przyjmują placówki organizujące opiekę.

Oddziały przedszkolne w dwóch konstancińskich podstawówkach ustaliły termin dyżurów pełnionych podczas tegorocznych wakacji. Od 28 czerwca do 9 lipca br. czynne będą te działające w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 oraz Szkole Podstawowej nr 3. Z letniej opieki mogą skorzystać wyłącznie dzieci uczęszczające do gminnych placówek. Zainteresowani rodzicie mają czas na zapisanie swojej pociechy do czwartku (17 czerwca). Zgłoszenia przyjmowane są w placówce organizującej opiekę.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

    Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

    Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  • Dokumenty firmowe i pieniądze

    Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

    Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.