Wolne miejsca w czterech gminnych przedszkolach | Konstancin-Jeziorna

Wolne miejsca w czterech gminnych przedszkolach

12-09-2023

Są jeszcze wolne miejsca dla dzieci w czterech przedszkolach samorządowych. Najwięcej maluchów może przyjąć „Zielony zakątek” w Konstancinie-Jeziornie – aż 29. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy poszczególnych placówek.

Wydział Oświaty, Kultury i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna informuje o wolnych miejscach w czterech przedszkolach samorządowych. Jest to spowodowane tym, że część maluchów nie zgłosiła się do placówek we wrześniu, mimo że zostały przyjęte podczas marcowej rekrutacji. Wolne miejsca są w poniższych placówkach:

 • Przedszkole nr 1 „Zielony zakątek” (ul. Oborska 2, Konstancin-Jeziorna) – 29 miejsc;
 • Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole” (ul. Anny Walentynowicz 3, Konstancin-Jeziorna) – 6 miejsc;
 • Przedszkole nr 3 „Kolorowe Kredki” (Obory 22) – 11 miejsc;
 • Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi „Leśna Chatka” (ul. Sanatoryjna 8, Konstancin-Jeziorna) – 7 miejsc.

Łącznie to aż 53 wolnych miejsc. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy wymienionych przedszkoli.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

  Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

  Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

  Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.