Wypełnij ankietę i pomóż opracować strategię rozwoju powiatu | Konstancin-Jeziorna

Wypełnij ankietę i pomóż opracować strategię rozwoju powiatu

13-10-2023
fot. Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Jeszcze tylko do niedzieli (15 października) jest czas na wypełnienie webankiety dotyczącej potrzeb i oczekiwań mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Jej wyniki posłużą do przygotowania strategii rozwoju powiatu na najbliższe 10 lat. 

Trwają prace nad „Strategią rozwoju powiatu piaseczyńskiego na lata 2024–2034” – dokumentem, który określi kierunki działań samorządu powiatowego na następną dekadę oraz będzie podstawą do pozyskiwania środków zewnętrznych.

Wypełnij webankietę

Aby poznać zdanie i potrzeby społeczne, gospodarcze, środowiskowe, a także potencjały rozwojowe powiatu piaseczyńskiego została przygotowana webankieta. Ma ona charakter dobrowolny i anonimowy. Jej wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzenia „Strategii rozwoju powiatu piaseczyńskiego na lata 2024–2034”. Jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut i jest na to czas jeszcze do niedzieli (15 października). Prace nad strategią na zlecenie Starostwo Powiatowe w Piasecznie prowadzi Centrum Profilaktyki i Reedukacji Atelier, Ośrodek Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa S.C. z Krakowa. Webankieta dostępna jest na stronie powiatpiaseczynski.webankieta.pl

Ponadto w ramach prac nad strategią odbędą się także spotkania z mieszkańcami, przedsiębiorcami, rolnikami, organizacjami pozarządowymi oraz przedstawicielami gmin powiatu piaseczyńskiego. O ich terminach i tematyce Starostwo Powiatowe w Piasecznie poinformuje w późniejszym czasie. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.