Wyślij zgłoszenie i spełnij swoje start-upowe marzenia | Konstancin-Jeziorna

Wyślij zgłoszenie i spełnij swoje start-upowe marzenia

20-07-2023

To już ostatnie chwile, aby wziąć udział w konkursie dla innowacyjnych start-upów „Startuj z Mazowsza”. Rekrutacja trwa do 24 lipca 2023 r. Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 90 tys. zł, wsparcie medialne oraz nagrody merytoryczne od partnerów.

Organizatorem 5. edycji konkursu „Startuj z Mazowsza” jest województwo mazowieckie, a mogą wziąć w nim udział start-upy, które działają na rynku krócej niż 3 lata.

Trzy kategorie

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach:

 • Inno-Tech – start-upy tworzące nowe produkty i procesy oraz wprowadzające znaczące zmiany technologiczne, obejmujące innowacje produktowe, procesowe i systemowe.
 • Social Impact – start-upy, których działalność ma pozytywny wpływ na środowisko lub społeczeństwo.
 • Start – start-upy tworzące innowacyjne projekty będące na etapie Minimum Viable Product lub prototypu, które mają szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 90 tys. zł, wsparcie medialne oraz nagrody o wartości merytorycznej od partnerów konkursu, a są nimi: Smok Ventures, Venture Café Warsaw, Huawei Polska, Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej, Koleje Mazowieckie oraz miasto stołeczne Warszawa. Zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymają nagrodę główną w wysokości 30 tys. zł. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są przez internet. Na wypełnienie formularza jest czas do 24 lipca do godz. 23.59.

Konferencja finałowa

Dodatkowo dziesięć najlepszych start-upów będzie miało możliwość prezentacji swoich rozwiązań na stoiskach wystawienniczych podczas konferencji finałowej, która odbędzie się w październiku 2023 r. To niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoje pomysły na szerszą skalę i zdobyć wsparcie dla swojego start-upu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: innowacyjni.mazovia.pl.

Autor
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Najnowsze aktualności

 • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

  Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 17., zgłoszenia do końca…

  Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 września. A my już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich gościnnych ogrodów. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje w poniedziałek (20 maja) od godz. 15.00 do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.