Zgłoś swój pomysł do Lokalnej Strategii Rozwoju | Konstancin-Jeziorna

Zgłoś swój pomysł do Lokalnej Strategii Rozwoju

19-01-2023

Do 8 lutego 2023 roku mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą składać swoje propozycje projektów do nowej strategii rozwoju Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania. W tym celu należy wypełnić specjalną fiszkę projektową.

Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania tworzy nową Lokalną Strategie Rozwoju na lata 2023–2027. W związku z tym zaprasza, m.in. mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, do zgłaszania swoich propozycji projektów, które w najbliższym czasie mogą być zrealizowane na terenie działania stowarzyszenia.

Fiszka projektowa

W tym celu opracowana została specjalna fiszka projektowa. Jest na to czas do 8 lutego 2023 roku. Zebrane w ten sposób pomysły posłużą potem do opracowania celów i przedsięwzięć, które znajdą się w Lokalnej Strategii Rozwoju, oraz określenia jej wskaźników i budżetu, a także do przedstawiania swoich oczekiwań względem projektów wdrażanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania. Równolegle stowarzyszenie prowadzi anonimowe badanie ankietowe. Zebrane opnie i głosy posłużą do analizy potrzeb regionów objętych działaniem LGD oraz nakreślenia kierunków ich zmian. Ankietę można wypełnić online do 31 stycznia 2023 roku. 

Formularze

Formularze fiszki projektowej, ankiety oraz szczegółowe informacje na temat ich wypełnienia i składania dostępne są na stronie: www.lgd-tp.pl. W razie jakichkolwiek pytań stowarzyszenie prosi o kontakt telefoniczny– 22 715 79 54 lub mailowy – lgdatvp [dot] pl

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • droga, po bokach widać trawę i drzewa

  Z powiatu do gminy – trzy odcinki dróg zmieniły zarządcę

  Gminna sieć dróg zwiększyła się o blisko 6 kilometrów. To efekt decyzji Rady Powiatu Piaseczyńskiego, która przekazała w zarządzanie konstancińskiemu samorządowi odcinki ulic w Kawęczynie, Gassach i Oborach. Teraz gmina będzie odpowiedzialna m.in. za ich stan techniczny i utrzymanie.
 • z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2022, Ty decydujewsz!

  Budżet partycypacyjny 2025 czas start – można już składać…

  Wystartował Budżet Partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2025. Na realizację pomysłów mieszkanek i mieszkańców jest 800 tys. zł, w tym 600 tys. zł na zadania inwestycyjno-remontowe i 200 tys. na pozostałe. Projekty można zgłaszać do 5 czerwca br.
 • Nowa siedziba ZGK

  Zakład Gospodarki Komunalnej przeprowadza się do nowej…

  Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie powraca na ul. Warecką 22. Od najbliższego poniedziałku (27 maja br.) mieszkańcy będą obsługiwani już w nowej siedzibie. Wcześniej, w piątek (24 maja), planowana jest przeprowadzka. Tego dnia zakład będzie zamknięty dla interesantów.
 • Sala posiedzeń, około 20 osób siedzi przy stołach, na ścianie wisi ekran projekcyjny

  Radni wybrali przewodniczących stałych i doraźnej komisji

  Znamy już nazwiska przewodniczących komisji stałych i doraźnej Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. W siedmiu pracami kierować będą radni Koalicji Obywatelskiej, a w jednej – komitetu Współpraca Ponad Podziałami. Decyzje zapadły na posiedzeniu, które odbyło się w poniedziałek (20 maja br.).