Zmiana godzin otwarcia GPSZOK-u w okresie świątecznym | Konstancin-Jeziorna

Zmiana godzin otwarcia GPSZOK-u w okresie świątecznym

17-04-2025

W okresie świąt wielkanocnych zmianie ulegają godziny pracy Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie. W najbliższą sobotę (19 kwietnia) będzie on czynny krócej, natomiast w poniedziałek (21 kwietnia) będzie nieczynny.

Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych od 2 kwietnia działa w nowym miejscu – nadal przy ul. Mirkowskiej 43C, jednak kilka metrów dalej, na sąsiedniej działce. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00–18.00.

W okresie świątecznym godziny jego funkcjonowania ulegną jednak zmianie. I tak:

  • 19 kwietnia (Wielka Sobota) – punkt będzie czynny w godz. 10.00–14.00,
  • 21 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) – punkt będzie zamknięty

Przepraszamy za utrudnienia. GPSZOK ponownie zostanie otwarty we wtorek (22 kwietnia). Przypominamy, że mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą przywozić do punktu posegregowane odpady, w tym m.in. wielkogabarytowe, remontowo-budowlane, opony, odzież i tekstylia, odpady niebezpieczne oraz elektroodpady.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Koncepcja

    Zintegrowany Plan Inwestycyjny dla Obór: czas na…

    Zakończyły się negocjacje dotyczące Zintegrowanego Planu Inwestycyjnego dla Zespołu Kulturalno-Edukacyjnego w Oborach. Teraz dokument trafi do konsultacji społecznych, które rozpoczną się 31 sierpnia br. We wrześniu odbędą się także spotkanie otwarte i dyżur projektanta.
  • Plakat promujący Dożynki Gminne w Słomczynie, które odbędą się 30 sierpnia 2026 r. przy OSP Słomczyn przy ul. Wiślanej 83, z występami zespołu Polka, Boogie Night i Playboys.

    30 sierpnia bawimy się na Dożynkach Gminnych w Słomczynie

    Już w najbliższą niedzielę (30 sierpnia) bawimy się na Dożynkach Gminnych w Słomczynie. W programie nie zabraknie tradycyjnego korowodu, konkursów, występów artystycznych oraz koncertu gwiazdy wieczoru – zespołu Playboys.