Zmiana godzin pracy PSZOK-u w okresie świątecznym | Konstancin-Jeziorna

Zmiana godzin pracy PSZOK-u w okresie świątecznym

14-04-2022

W okresie świąt wielkanocnych Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie zmienia godziny pracy – w sobotę (16 kwietnia) będzie czynny krócej, a w niedzielę i w poniedziałek (17 i 18 kwietnia) będzie zamknięty. 

Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieści się przy ul. Mirkowskiej 43c w Konstancinie-Jeziornie. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10.00–18.00. Jednak w okresie świątecznym godziny jego funkcjonowania ulegną zmianie. I tak GPSZOK:

 • 16 kwietnia (Wielka Sobota) będzie czynny w godz. 8.00–14.00;
 • 17 i 18 kwietnia (Wielkanoc) będzie zamknięty.

Przypominamy, że do punktu można przywieźć posegregowane odpady komunalne, gabaryty i elektroodpady, a także odpady remontowo-budowlane oraz niebezpieczne.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

  Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

  Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

  Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.