Zmiany w konstancińskim komisariacie policji | Konstancin-Jeziorna

Zmiany w konstancińskim komisariacie policji

11-05-2022
Kom. Adam Stryjek (drugi z lewej), fot. KPP w Piasecznie

Roszady w Komisariacie Policji w Konstancinie-Jeziornie. Nowym komendantem jednostki został kom. Adam Stryjek, dotychczasowy zastępca szefa policji w Zielonce. Z kolei obowiązki naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją powierzono asp. szt. Agacie Kaliściak-Olek.

Nadkom. Marek Kruszewski nie kieruje już Komisariatem Policji w Konstancinie-Jeziornie. Zastąpił go kom. Adam Stryjek, dotychczasowy zastępca komendanta policji w Zielonce. Uroczyste wprowadzenie nowego szefa konstancińskich policjantów odbyło się w miniony poniedziałek (9 maja).

W odprawie służbowej uczestniczył m.in. mł. insp. Paweł Krauz, komendant powiatowej Policji w Piasecznie, który na ręce kom. Adama Stryjka złożył życzenia wszelkiej pomyślności i samych sukcesów na nowo objętym stanowisku. Z kolei nowo mianowany szef policji w Konstancinie-Jeziornie podziękował za zaufania, przywitał się z policjantami pełniącymi służbę w komisariacie oraz zapewnił o swojej gotowości do służby. Tego samego dnia obowiązki naczelnika wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją powierzono asp. szt. Agacie Kaliściak-Olek.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.