Życzenia burmistrza gminy na zakończenie roku szkolnego | Konstancin-Jeziorna

Życzenia burmistrza gminy na zakończenie roku szkolnego

23-06-2023
fot. SP nr 6 w Opaczy

Na ten dzień czekali wszyscy uczniowie. W piątek (23 czerwca) rok szkolny 2022/2023 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, złożył społeczności konstancińskich szkół podziękowania i życzenia.

To był kolejny bardzo pracowity rok dla dyrektorów konstancińskich placówek oświatowych, nauczycieli, uczniów i wychowanków. W piątek (23 czerwca) wakacje w gminie Konstancin-Jeziorna rozpoczęło 1916 uczniów z sześciu publicznych podstawówek.

Życzenia od burmistrza

Z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, skierował list do całej społeczności szkolnej, w którym dziękuje m.in. dyrektorom i nauczycielom za całoroczną pracę, a uczniom za wysiłek wkładany w zdobywanie wiedzy. Wszystkim natomiast życzy udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji. Oto pełna treść listu:

„Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Wychowankowie,

dobiega końca rok szkolny 2022/2023 z tej okazji pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze podziękowania i życzenia.

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom administracji obsługi dziękuję za profesjonalną realizację zadań oraz sumienną pracę, wytrwałość i troskę o dobre imię placówki.

Rodzicom dziękuję za pomoc, udzielane wsparcie oraz motywowanie dzieci do rozwijania talentów, a uczniom – za serce i wysiłek wkładany w naukę oraz gratuluję osiągnięć.

Wszystkim składam najlepsze życzenia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z osiągniętych wyników. Życzę bezpiecznych wakacji – radosnych, pełnych słońca i uśmiechu. Wróćmy do szkół wypoczęci, z nowymi pomysłami, inspiracjami oraz gotowością do realizacji  marzeń i planów.

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk

                                                                                                                                                         

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.