jarmark Świąteczny | Konstancin-Jeziorna

jarmark Świąteczny

Moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym w Parku Zdrojowym

Kiermasz rękodzieła i ozdób świątecznych, spotkanie z Mikołajem i Stworem Głodomorem, szczudlarze oraz warsztaty dla dzieci – to tylko niektóre atrakcje tegorocznego Jarmarku Świątecznego w Konstancinie-Jeziornie. Będzie też koncert kolęd i miejska wigilia. Zapraszamy 17 grudnia do Parku Zdrojowego.

W Konstancinie-Jeziornie niebawem znów zagości prawdziwie świąteczna atmosfera. Już w niedzielę 17 grudnia w Parku Zdrojowym odbędzie się tradycyjny Jarmark Świąteczny. Będzie kolorowo, radośnie, bajecznie i smacznie.

Jarmark Świąteczny i Wigilia Miejska

Kiermasz rękodzieła i ozdób świątecznych, spotkanie z Mikołajem i wspólne kolędowanie – to tylko niektóre atrakcje tegorocznego Jarmarku Świątecznego. Będzie też tradycyjne dzielenie się opłatkiem. Zapraszamy 18 grudnia (niedziela) do Parku Zdrojowego.

W Konstancinie-Jeziornie znów zagości Jarmark Świąteczny. To już tradycja i nie może jej zabraknąć także w tym roku. Widzimy się 18 grudnia (niedziela) w Parku Zdrojowy. Czeka sporo atrakcji.

Jarmark Świąteczny i Wigilia Miejska

19 grudnia w Parku Zdrojowym po raz kolejny zagości Jarmark Świąteczny. Oprócz kiermaszu będą liczne atrakcje, w tym zimowa parada ze św. Mikołajem, reniferem Rudolfem, elfami i szczudlarzami. Zabrzmią też najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Nie zabraknie również życzeń i poczęstunku wigilijnego. 

Jarmark Świąteczny, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 i obowiązującymi w ubiegłym roku obostrzeniami, wraca do Konstancina-Jeziorny. 19 grudnia Park Zdrojowy znów zmieni się w świąteczną krainę. W godz. 11.00–17.00 czeka nas mnóstwo atrakcji.