Koncert | Konstancin-Jeziorna

Koncert

Koncert: I Uroczy Przegląd Piosenki „Na biwaku w lesie”

29 listopada 2025 r. w godz. 10.00–16.00 w Konstancińskim Domu Kultury „Hugonówka” przy ul. Mostowej 15 odbędzie się I Uroczy Przegląd Piosenki „Na biwaku w lesie”.

Celem przeglądu jest popularyzacja śpiewania, inspirowanie młodych ludzi do rozwijania talentów muzycznych oraz wspólne przeżywanie radosnych i nastrojowych chwil w harcerskim gronie.

Koncert: Grudniowe nuty

W sobotę (13 grudnia) o godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury Hugonówka odbędzie się koncert sekcji muzycznych KDK. Wstęp wolny.

Podczas koncertu usłyszymy zarówno świąteczne, jak i zimowe utwory, przywołujące atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. Wystąpią dzieci i młodzież z sekcji muzycznych Konstancińskiego Domu Kultury. Będzie to wspaniała okazja dla uczestników zajęć, by zaprezentować się publiczności i pokazać efekty swojej pracy. Zapraszamy na muzyczną podróż, która wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój.

Koncert: Chris Schittulli – Frenchy w Warszawie

W sobotę (15 listopada) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert piosenek francuskich i polskich: Chris Schittulli – Frenchy w Warszawie. To muzyczna podróż pełna paryskiej elegancji, nostalgii i subtelnej wrażliwości, w wykonaniu wokalisty Chrisa Schittulli, pianistę Mariusza Dubrawskiego oraz akordeonisty i bandoneonisty Wiesława Prządki. Początek o godz. 18.00.

Koncert: Między wschodem a zachodem Muzyczne krajobrazy sztuki sakralnej

W niedzielę (26 października) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert muzyki klasycznej: Między wschodem a zachodem Muzyczne krajobrazy sztuki sakralnej. Podczas występu będzie można usłyszeć zarówno dawną jak i współczesną polską muzykę sakralną, tradycyjny męski śpiew liturgii ormiańskiej oraz muzykę cerkiewną. Początek o godz. 19.00.

Koncert kwartetu skrzypcowego TheTonacja

W niedzielę (24 sierpnia) o godz. 18.00 Konstanciński Dom Kultury „Hugonówka” zaprasza na wyjątkowy koncert kwartetu smyczkowego TheTonacja, który odbędzie się w amfiteatrze w Parku Zdrojowym.

Zespół zaprezentuje „słoneczne” rytmy, które pozwolą słuchaczom zatrzymać wakacyjny klimat na dłużej. W repertuarze znajdą się zarówno znane i lubiane utwory, jak i te mniej popularne – wszystkie w autorskich aranżacjach na kwartet smyczkowy, z elementami humoru i improwizacji.

Wystąpią:

Koncert Jakub Paulski Trio

W piątek (22 sierpnia) Konstanciński Dom Kultury „Hugonówka” zaprasza na wyjątkowy koncert Jakub Paulski Trio, który odbędzie się w altanie przy Mostowej 15.

W ramach cyklu Jazz w Altanie na plenerowej scenie Hugonówki wystąpi Jakub Paulski Trio – zespół łączący nowoczesne brzmienia z subtelną melodyjnością i swobodą improwizacji. Formacja, nagrodzona Grand Prix Jazz Juniors 2019, należy do najciekawszych młodych projektów na polskiej scenie jazzowej.

Skład zespołu:
Jakub Paulski – gitara, kompozycje;