Koncert | Konstancin-Jeziorna

Koncert

Muzyczna altana: Wojtek Ezzat

W niedzielę (14 lipca) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert Wojtka Ezzata. W altanie zabrzmią znane utwory artysty, ale również covery w akustycznych aranżacjach. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Wokalista i songwriter Wojtek Ezzat, znany z ciepłego głosu i emocjonalnych interpretacji, zaprezentuje w Altanie zarówno własne utwory, jak i znane covery w akustycznych aranżacjach. Występ będzie wyjątkową okazją do spotkania artysty w kameralnej atmosferze. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki!

 

Turniej Orkiestr Dętych

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncerty orkiestr w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym.

Zagra dla Was 10 orkiestr z całej Polski! Od rana rozbrzmiewać będą dźwięki instrumentów dętych. Orkiestry zagrają największe przeboje zaaranżowane na zespoły dęte!
Oto 10 wspaniałych Orkiestr:

Charles Aznavour – w wykonaniu Chrisa Schittulli

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na koncert pt. „Charles Aznavour - 100 lat" w wykonaniu Chrisa Schittulli. Charles Aznavour był francuskim piosenkarzem, kompozytorem i autorem tekstów piosenek. Jego głos zachwycał największe sale muzyczne Paryża, Nowego Jorku, Londynu, Tokio, Rio i Warszawy. Był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej muzyki rozrywkowej XX wieku z tytułem „Variety Singer of the Century” nadanym przez CNN i Times. Odszedł 1 października 2018 roku w Mouriès we Francji.

Magdalena Kumorek: Love Story, czyli Story to Love

Podczas „Babskiego weekendu” w niedzielę (10 marca) w Hugonówce Magdalena Kumorek, wokalistka kipiąca wyobraźnią, zaśpiewa m.in. szlagiery Ordonki, Maryli Rodowicz czy Natalii Przybysz.

Do tego evergreeny Młynarskiego, Osieckiej czy Wasowskiego, tuż obok muzycznych hitów zespołów takich jak O.N.A., Mikromusic, Wilki, Perfect, Hey… i wiele, wiele innych. Wszystkie one, znane i lubiane, w migotliwym, wzruszającym, a momentami żartobliwym dialogu ze sobą, opowiadają historię zarówno jednostkową jak i uniwersalną. Patchworkową muzyczną historię o miłości.

Marcin Masecki Trio: Boleros y más

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zapraszana na koncert w rytmie Ameryki Łacińskiej, w wykonaniu pianisty i kompozytora Marcina Maseckiego.

Podczas koncertu „Boleros y más”, w formacie klasycznego tria fortepianowego, artysta zagra i zaśpiewa zestaw ulubionych boler meksykańskich, walców wenezuelskich, chórów brazylijskich i tang argentyńskich. Na scenie towarzyszyć mu będą Max Mucha – kontrabas oraz Jerzy Rogiewicz – perkusja.