Piknik | Konstancin-Jeziorna

Piknik

Dzień Dziecka z Hugonówką – będzie się działo

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Dzień Dziecka, Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowa 15. Początek o godz. 13.00 w niedzielę 2 czerwca. Wstęp wolny.

W programie mnóstwo wyjątkowych atrakcji, m.in. spektakl dla dzieci, pokaz tańca, animacje, dmuchańce, obozowisko harcerskie i warsztaty. W tym roku zapraszamy najmłodszych do świata pszczół, które będą bohaterkami naszego pikniku.

Program:

Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.

W tym roku świętujemy podwójnie. W niedzielę 26 maja br. zapraszamy na gminne obchody Dnia Strażaka oraz jubileusz 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciszewie. Czeka sporo atrakcji i dużo dobrej zabawy. 

Święto Grapy – piknik integracyjny

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Święto Grapy, w ogrodzie willi Gryf przy ul. Sobieskiego 13. Początek o godz. 15.00 w sobotę 25 maja. Wstęp wolny.

To będzie sobota pod znakiem zawierania nowych znajomości, odnawiania starych i spędzania wspólnego czasu w kreatywny sposób.

Podczas Święta Grapy uruchomiony będzie punkt sąsiedzkiej wymiany roślin. Będzie można przynieść, wymienić lub przygarnąć rośliny doniczkowe, sadzonki, siewki, nasiona. Będzie też okazja poznać innych pasjonatów roślin. Planowany jest również spacer zielarski po okolicy.

Moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym w Parku Zdrojowym

Kiermasz rękodzieła i ozdób świątecznych, spotkanie z Mikołajem i Stworem Głodomorem, szczudlarze oraz warsztaty dla dzieci – to tylko niektóre atrakcje tegorocznego Jarmarku Świątecznego w Konstancinie-Jeziornie. Będzie też koncert kolęd i miejska wigilia. Zapraszamy 17 grudnia do Parku Zdrojowego.

W Konstancinie-Jeziornie niebawem znów zagości prawdziwie świąteczna atmosfera. Już w niedzielę 17 grudnia w Parku Zdrojowym odbędzie się tradycyjny Jarmark Świąteczny. Będzie kolorowo, radośnie, bajecznie i smacznie.