KDK | Konstancin-Jeziorna

KDK

Życzliwe spotkania rodzicielskie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do willi Gryf (ul. Sobieskiego 13) we wtorek (25 czerwca) na spotkanie Życzliwe spotkania rodzicielskie. Komunikacja wspierająca Porozumienie. To już ostatnie spotkanie z cyklu pt. „Empatyczny czerwiec”. Start godz. 18.00. Spotkanie prowadzą Kasia Romaniuk – trenerka empatycznej komunikacji, mediatorka oraz Małgorzata Kostecka  – arteterapeutka, instruktorka dramy.

Empatyczna integracja

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do willi Gryf (ul. Sobieskiego 13) w czwartek (20 czerwca) na spotkanie Empatyczna integracja – zabawa, ruch, automasaż i wymiana myśli. To trzecie z czterech spotkań w ramach cyklu pt. „Empatyczny czerwiec”. Start godz. 18.00. Spotkanie prowadzą Kasia Romaniuk – trenerka empatycznej komunikacji, mediatorka, Małgorzata Kostecka  – arteterapeutka, instruktorka dramy oraz Iwona Abramowicz – masażystka, refleksolog, pasjonatka świadomej pracy z ciałem i naturalnych sposobów dbania o fizyczny, emocjonalny i duchowy dobrostan .

Warsztaty masażu shiatsu w Gryfie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do willi Gryf (ul. Sobieskiego 13) w czwartek (13 czerwca) na naukę masażu shiatsu. To pierwsze z czterech spotkań w ramach cyklu pt. Empatyczny czerwiec. Start godz. 18.30. Spotkanie prowadzi Iwona Abramowicz – masażystka, refleksolog, pasjonatka świadomej pracy z ciałem i naturalnych sposobów dbania o fizyczny, emocjonalny i duchowy dobrostan.

Dzień Dziecka z Hugonówką – będzie się działo

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Dzień Dziecka, Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowa 15. Początek o godz. 13.00 w niedzielę 2 czerwca. Wstęp wolny.

W programie mnóstwo wyjątkowych atrakcji, m.in. spektakl dla dzieci, pokaz tańca, animacje, dmuchańce, obozowisko harcerskie i warsztaty. W tym roku zapraszamy najmłodszych do świata pszczół, które będą bohaterkami naszego pikniku.

Program:

Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.

W tym roku świętujemy podwójnie. W niedzielę 26 maja br. zapraszamy na gminne obchody Dnia Strażaka oraz jubileusz 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciszewie. Czeka sporo atrakcji i dużo dobrej zabawy. 

Święto Grapy – piknik integracyjny

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Święto Grapy, w ogrodzie willi Gryf przy ul. Sobieskiego 13. Początek o godz. 15.00 w sobotę 25 maja. Wstęp wolny.

To będzie sobota pod znakiem zawierania nowych znajomości, odnawiania starych i spędzania wspólnego czasu w kreatywny sposób.

Podczas Święta Grapy uruchomiony będzie punkt sąsiedzkiej wymiany roślin. Będzie można przynieść, wymienić lub przygarnąć rośliny doniczkowe, sadzonki, siewki, nasiona. Będzie też okazja poznać innych pasjonatów roślin. Planowany jest również spacer zielarski po okolicy.

Klub Miłośników Kultury Francuskiej: Francuska literatura gastronomiczna początków 19. wieku

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do willi Gryf (ul. Sobieskiego 13) na kolejne spotkanie Klubu Miłośników Kultury Francuskiej. 18 kwietnia (czwartek) o godz. 18.30 gościem będzie Łukasz Modelski, historyk sztuki i kultury średniowiecza, redaktor, wydawca i dziennikarz.