11 listopada informacja turystyczna będzie nieczynna | Konstancin-Jeziorna

11 listopada informacja turystyczna będzie nieczynna

10-11-2022

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek (11 listopada) Punkt Informacji Turystycznej przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie nieczynny. Zapraszamy ponownie w sobotę (12 listopada) i niedzielę (13 listopada) w godz. 12.00–16.00.

Punkt mieści się w willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Turyści, kuracjusze oraz mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna i sąsiednich miejscowości otrzymają w nim informację o zabytkach i atrakcjach turystycznych znajdujących się na terenie naszej gminy, a także zaopatrzą się m.in. w mapy, przewodniki i foldery promocyjne.

W listopadzie PIT jest czynny od piątku do niedzieli w godz. 12.00–16.00. Wyjątkiem będzie najbliższy piątek (11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości) – tego dnia punkt będzie zamknięty. Przepraszamy za niedogodności. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.