12 listopada Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

12 listopada Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

15-10-2021

12 listopada (piątek) będzie dniem wolnym dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, z wyłączeniem Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale tylko w zakresie rejestracji aktów zgonu. W zamian urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 27 listopada.

Uwaga zmiany! Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 12 listopada (piątek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu, ale nie dla wszystkich. Tego dnia dyżur będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Bez zmian będzie pracować Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie.

W zamian za dzień wolny po Narodowym Święcie Niepodległości konstancińscy urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 27 listopada. Tego dnia ratusz będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00 (obowiązuje wcześniejsza rejestracja terminu wizyty). Za niedogodności przepraszamy!

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika z niebieskim motywem wody i szklanką wody z komunikatem informującym, że woda z SUW Grapa ponownie jest zdatna do spożycia oraz do celów sanitarno-higienicznych.

    Koniec zakazu! Woda z SUW Grapa zdatna do spożycia

    Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Grapa. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piasecznie potwierdził, że woda dostarczana z gminnego wodociągu, zasilanego przez stację uzdatniania wody przy ul. Literatów, ponownie nadaje się do spożycia.
  • Maskotka gminy Konstancin-Jeziorna w stroju sympatycznej wiewiórki stoi z rozłożonymi ramionami przed budynkiem ratusza, zapraszając mieszkańców do wspólnej zabawy.

    Pomóż wybrać imię dla gminnej maskotki – propozycje do 31…

    Poznaliście ją już podczas Dni Konstancina-Jeziorny. Teraz szukamy dla niej imienia. Mowa o gminnej maskotce – sympatycznej wiewiórce. Propozycje można przesyłać do 31 lipca br., a o tym, jakie imię będzie nosić, zadecydują mieszkańcy w internetowym głosowaniu.