12 listopada Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

12 listopada Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

11-11-2021

Przypominamy! 12 listopada (piątek) będzie dniem wolnym dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, z wyłączeniem Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale tylko w zakresie rejestracji aktów zgonu. W zamian urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 27 listopada.

Uwaga zmiany! Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 12 listopada (piątek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu, ale nie dla wszystkich. Tego dnia dyżur będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Bez zmian będzie pracować Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie.

W zamian za dzień wolny po Narodowym Święcie Niepodległości konstancińscy urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 27 listopada. Tego dnia ratusz będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00 (obowiązuje wcześniejsza rejestracja terminu wizyty). Za niedogodności przepraszamy!

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

    Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

    Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
  • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

    Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

    Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.