2 maja i 20 czerwca Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

2 maja i 20 czerwca Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

10-04-2025

O tym warto pamiętać! W dniach 2 maja oraz 20 czerwca 2025 r. Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. W tych terminach dyżurować będzie jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego, odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu.

W dwa nadchodzące długie weekendy nie załatwimy spraw urzędowych. Zgodnie z zarządzeniem burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna magistrat będzie nieczynny 2 maja i 20 czerwca 2025 r., które przypadają w tym roku między świętami a weekendami. W tych terminach, w godz. 8.00–13.45, dyżurować będzie jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego, odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Zmiany nie dotyczą Straży Miejskiej, która będzie funkcjonować bez zmian. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grupa osób stoi przed wejściem do sali

    Termin osobistego odbioru decyzji podatkowych przedłużony…

    Już blisko 700 mieszkańców osobiście odebrało decyzje podatkowe na 2026 rok. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, nadal mają taką możliwość – konstanciński magistrat wydłużył termin ich wydawania do 6 lutego. Po tym terminie decyzje zostaną doręczone pocztą.
  • willa Gryf

    Program Opieki nad Zabytkami 2026–2029 – konsultacje…

    Od 1 do 15 lutego br. odbywać się będą konsultacje społeczne dotyczące Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami na lata 2026–2029. Ich celem jest zebranie opinii i uwag, które pomogą dopracować dokument uwzględniając potrzeby lokalnej społeczności.