2 maja Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

2 maja Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

28-04-2023

Przypominamy, że 2 maja (wtorek) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. Tego dnia dyżur, w godz. 9.00–15.00, będzie pełnił jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż Miejska w długi weekend pracuje bez zmian.

2 maja (wtorek), zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, będzie dniem wolnym dla pracowników konstancińskiego magistratu. Tego dnia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny. W ratuszu w godz. 9.00–15.00 dyżur będzie pełnił jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie w długi majowy weekend pracuje bez zmian.

W zamian za dzień wolny 2 maja konstancińscy urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 13 maja. W tym dniu ratusz będzie czynny w godz. 8.00–16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Dwie osoby podają sobie rękę z gratulacjami

    Burmistrz podpisał porozumienie w sprawie duktu leśnego

    Dobra wiadomość dla mieszkańców Czarnowa! W piątek (12 grudnia) gmina Konstancin-Jeziorna i Nadleśnictwo Chojnów podpisały długo wyczekiwane porozumienie dotyczące korzystania z duktu leśnego. Dzięki tej współpracy samorząd przejmie bieżące utrzymanie drogi.
  • harcerki oraz burmistrz stoją w korytarzu ratusza trzymając zapalony drewniany lampion

    Betlejemski ogień dotarł do konstancińskiego ratusza

    Harcerki z Hufca ZHP Uroczysko Konstancin w piątek (12 grudnia) przekazały burmistrzowi Michałowi Wiśniewskiemu Betlejemskie Światło Pokoju. Symboliczny ogień z Groty Narodzenia Pańskiego, niosący przesłanie pokoju, zgody i nadziei, przez najbliższe dni będzie dostępny w ratuszu.