2 stycznia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

2 stycznia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

29-12-2023
fot. A. Piętka

2 stycznia (wtorek) będzie dniem wolnym dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, z wyłączeniem Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale tylko w zakresie rejestracji aktów zgonu. Ma to związek z przypadającym na sobotę (6 stycznia) Świętem Trzech Króli.

Uwaga zmiany! Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 2 stycznia (wtorek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu, ale nie dla wszystkich. Tego dnia dyżur będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Bez zmian będzie pracować Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie.

Ma to związek z przypadającym na sobotę (6 stycznia) Świętem Trzech Króli. Obsługa interesantów zostanie wznowiona w środę (3 stycznia). Ratusz będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.