24 grudnia i 7 stycznia urząd będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

24 grudnia i 7 stycznia urząd będzie nieczynny

22-12-2021

Informujemy, że 24 grudnia (Wigilia) oraz 7 stycznia (piątek) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. Nie dotyczy to Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z ustawowymi dniami wolnymi od pracy (świętami) przypadającymi w soboty – 25 grudnia i 1 stycznia, zgodnie z zarządzeniami burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, 24 grudnia (Wigilia) oraz 7 stycznia (piątek) będą dniami wolnymi dla urzędników konstancińskiego magistratu. W tych dniach ratusz będzie nieczynny.

Powyższe nie dotyczy pracowników Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, który w godz. 9.00–15.00 będzie pełnił dyżur, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Za utrudnienia przepraszamy.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

    Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

    Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
  • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

    Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

    Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.