25 maja Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pracuje krócej | Konstancin-Jeziorna

25 maja Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pracuje krócej

22-05-2023

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy czwartek (25 maja) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie pracował krócej. Wyjątkowo tego dnia Biuro Obsługi Mieszkańca będzie czynne w godz. 9.00–13.00. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.    

Zgodnie z Zarządzeniem nr 103/VIII/2023 Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna informujemy o zmianie w najbliższy czwartek (25 maja) godzin przyjęć interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy. Tego dnia Biuro Obsługi Mieszkańca będzie czynne wyjątkowo w godz. 9.00–13.00. Zmiana ma związek z zaplanowaną uroczystością z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Autor
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Najnowsze aktualności

  • Laptop komputerowy i pulpit nawigacyjny dla systemu zarządzania dokumentami danych w bazie danych dokumentacji online w chmurze.

    Grant dla gminy na wzmocnienie cyberbezpieczeństwa

    Konstancin-Jeziorna otrzyma 850 tys. zł na podniesienie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Wsparcie przyznano w ramach rządowego programu „Cyberbezpieczny Samorząd” i zostanie przeznaczone m.in. na zakup urządzeń i oprogramowań. Wkład własny gminy to blisko 200 tys. zł.
  • Dwie kobiety siedza na przeciwko siebie i wypełniaja dokument. Za nimi baner z napisem: Gminny punkt konsultacyjny, a dalej zielone kwiaty i okno.

    Co zrobić, aby płacić mniej za ogrzewanie domu?

    Ponad 1,1 mln zł na kompleksową termomodernizację budynków oraz wymianę kopciuchów trafiło do gminy w ramach programu „Czyste Powietrze”. Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym. Pomoc w ich wypełnieniu i rozliczeniu udzielana jest również w konstancińskim magistracie.