25 maja Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pracuje krócej | Konstancin-Jeziorna

25 maja Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pracuje krócej

22-05-2023

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy czwartek (25 maja) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie pracował krócej. Wyjątkowo tego dnia Biuro Obsługi Mieszkańca będzie czynne w godz. 9.00–13.00. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.    

Zgodnie z Zarządzeniem nr 103/VIII/2023 Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna informujemy o zmianie w najbliższy czwartek (25 maja) godzin przyjęć interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy. Tego dnia Biuro Obsługi Mieszkańca będzie czynne wyjątkowo w godz. 9.00–13.00. Zmiana ma związek z zaplanowaną uroczystością z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Autor
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący piknik rodzinny w SP nr 1 w Konstancinie-Jeziornie.

    Piknik rodzinny w konstancińskiej Jedynce

    3 czerwca (sobota) w Szkole Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się piknik rodzinny. Zaproszeni są nie tylko uczniowie szkoły i ich rodziny, ale każdy gość i mieszkaniec gminy.
  • W głównej części zdjęcia znajduje się mosiężna figurka kobiety z zawiązanymi oczami. W lewej ręce trzyma miecz, w prawej wagę. Jest to Temida – symbolizująca Wymiar Sprawiedliwości. W głębi zdjęcia widoczne są dwie dłonie w uścisku.

    Ruszył nabór kandydatów na ławników do sądów powszechnych

    W czwartek (1 czerwca) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna rozpoczął nabór kandydatów na ławników sądowych do sądów rejonowych w Piasecznie i dla m.st. Warszawy oraz okręgowego w Warszawie. Do obsadzenia jest łącznie 9 stanowisk. Termin składania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2023 r.