27 grudnia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

27 grudnia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

26-12-2024

W najbliższy piątek (27 grudnia) nie załatwimy spraw urzędowych. Tego dnia konstanciński magistrat będzie nieczynny. Tradycyjnie dyżur będzie pełnił, w godz. 8.00–13.45, pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu.

Przypomnienie, dla tych którzy po świętach planowali wizytę w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. W piątek (27 grudnia) magistrat będzie nieczynny. Tradycyjnie dyżur będzie pełnił, w godz. 8.00–13.45, pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. W piątek bez zmian natomiast pracuje Straż Miejska. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy ponownie w poniedziałek (30 grudnia) w godz. 8.00–17.45.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • 20-lecie współpracy

    Jubileusz 20-lecia partnerstwa z Hranicami – już za nami

    Minęło 20 lat od podpisania umowy partnerskiej między Konstancinem-Jeziorną a czeskimi Hranicami. Z tej okazji w naszej gminie odbyły się uroczyste obchody jubileuszu. Ich kulminacyjnym punktem była gala, podczas której podpisano deklarację przyjaźni, potwierdzającą wolę dalszej współpracy.
  • Remontowany fragment DK 721

    Nowe wiaty przystankowe przy drodze wojewódzkiej nr 721

    Gmina Konstancin-Jeziorna kontynuuje wymianę wiat przystankowych. Tym razem 12 nowoczesnych zadaszeń pojawi się przy przebudowywanej drodze wojewódzkiej nr 721, poprawiając komfort pasażerów korzystających z komunikacji publicznej. Umowę na ich dostawę i montaż podpisano w piątek (12 czerwca).