3 i 4 lipca punkt selektywnego zbierania odpadów czynny krócej | Konstancin-Jeziorna

3 i 4 lipca punkt selektywnego zbierania odpadów czynny krócej

03-07-2025

W czwartek i piątek (3–4 lipca) zmienią się godziny pracy Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie. Punkt będzie czynny krócej ze względu na prognozowane upały. W tych dniach zapraszamy w godz. 10.00–16.00.

Na co dzień GPSZOK, zlokalizowany przy ul. Mirkowskiej 43c, działa od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00–18.00. Jednak w najbliższych dniach (3 i 4 lipca), w związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami, godziny jego pracy zostaną skrócone. W czwartek i piątek punkt będzie czynny w godz. 10.00–16.00.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i przypominamy, że mieszkańcy gminy mogą przekazywać do punktu m.in. posegregowane odpady komunalne, wielkogabarytowe, elektroodpady, odpady remontowo-budowlane, tekstylia oraz niebezpieczne.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Przy stole konferencyjnym kilka osób uczestniczy w spotkaniu roboczym, podczas którego omawiają rozłożony na stole plan lub mapę.

    Eksperci i gmina pracują nad koncepcją parku mokradłowego

    Trwają prace nad koncepcją Mokradłowego Parku Przyrodniczo-Kulturowego na Łąkach Oborskich. Projektanci, eksperci i przedstawiciele gminy mają za sobą już dwa spotkania robocze, a kolejne odbędzie się w najbliższych dniach. Koncepcja ma być gotowa do końca września br.
  • Grupa osób siedzi za stołami na sali posiedzeń

    7 sierpnia odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

    W najbliższy piątek (7 sierpnia) odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Obrady rozpoczną się o godz. 8.15. Transmisja na żywo tradycyjnie będzie dostępna na platformie internetowej eSesja.tv.