31 października Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

31 października Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

28-10-2022

Przypominamy! W poniedziałek (31 października) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. W ratuszu, w godz. 9.00–15.00, dyżur będzie pełnił jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż miejska pracuje w tym dniu bez zmian.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna najbliższy poniedziałek (31 października) będzie dniem wolnym dla pracowników konstancińskiego magistratu. Tego dnia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny. W ratuszu, w godz. 9.00–15.00, dyżur będzie pełnił tylko pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie pracuje 31 października bez zmian.

W zamian za dzień wolny przed Wszystkimi Świętymi konstancińscy urzędnicy pracowali w sobotę 22 października.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Zapraszamy na Dni Konstancina w stylu belle époque

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery historyczne, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.