7 stycznia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

7 stycznia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

05-01-2022

Przypominamy, że 7 stycznia (piątek) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. Nie dotyczy to Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z ustawowym dniem wolnymi od pracy przypadającym w sobotę 1 stycznia, zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, 7 stycznia (piątek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu. W tym dniu ratusz będzie nieczynny. Powyższe nie dotyczy Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, którego pracownik będzie w godz. 9.00–15.00 pełnił dyżur, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

    Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

    Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
  • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

    Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

    Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.