Meteo alert pierwszego stopnia: Gęsta mgła | Konstancin-Jeziorna

Meteo alert pierwszego stopnia: Gęsta mgła

31-10-2022

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej po raz kolejny ostrzega w poniedziałek (31 października) przed gęstymi mgłami, które w nocy i nad ranem mogą wystąpić w powiecie piaseczyńskim. Alert obowiązuje od godz. 19.00 do godz. 12.00 we wtorek (1 listopada). Miejscami widoczność spadnie do 50 metrów.

To kolejny dzień z ostrzeżeniem IMGW. Synoptycy znów prognozują gęste mgły ograniczające widoczność od 100 m do 200 m, a lokalnie nawet do 50 m. Żółty alert, czyli ostrzeżenie pierwszego stopnia, obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 19.00 w poniedziałek (31 października) do godz. 12.00 we wtorek (1 listopada). Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska IMGW szacuje na 85 proc.

Autor
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Do pobrania
Załącznik Size
Meteo alert – gęsta mgła – 31.10.2022 282.02 KB

Najnowsze aktualności

  • Laptop komputerowy i pulpit nawigacyjny dla systemu zarządzania dokumentami danych w bazie danych dokumentacji online w chmurze.

    Grant dla gminy na wzmocnienie cyberbezpieczeństwa

    Konstancin-Jeziorna otrzyma 850 tys. zł na podniesienie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Wsparcie przyznano w ramach rządowego programu „Cyberbezpieczny Samorząd” i zostanie przeznaczone m.in. na zakup urządzeń i oprogramowań. Wkład własny gminy to blisko 200 tys. zł.
  • Dwie kobiety siedza na przeciwko siebie i wypełniaja dokument. Za nimi baner z napisem: Gminny punkt konsultacyjny, a dalej zielone kwiaty i okno.

    Co zrobić, aby płacić mniej za ogrzewanie domu?

    Ponad 1,1 mln zł na kompleksową termomodernizację budynków oraz wymianę kopciuchów trafiło do gminy w ramach programu „Czyste Powietrze”. Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym. Pomoc w ich wypełnieniu i rozliczeniu udzielana jest również w konstancińskim magistracie.