Meteo alert pierwszego stopnia: Gęsta mgła | Konstancin-Jeziorna

Meteo alert pierwszego stopnia: Gęsta mgła

23-10-2023

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstymi mgłami, które w nocy i nad ranem mogą wystąpić w powiecie piaseczyńskim. Alert obowiązuje od godz. 21.00 w poniedziałek (23 października) do godz. 9.00 we wtorek (24 października). Miejscami widoczność spadnie do 100 metrów.

Synoptycy IMGW prognozują gęste mgły ograniczające widoczność od 100 m do 200 m. Ostrzeżenie pierwszego stopnia, obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 21.00 w poniedziałek (23 października) do godz. 9.00 we wtorek (24 października). Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska IMGW szacuje na 70 proc.

Autor
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Do pobrania
Załącznik Size
Meteo alert – gęsta mgła – 23.10.2023 159.53 KB

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.