Meteo alert pierwszego stopnia: Przymrozki | Konstancin-Jeziorna

Meteo alert pierwszego stopnia: Przymrozki

17-04-2024
fot. Pixabay

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed przymrozkami. Spadek temperatury powietrza prognozowany jest od godz. 23.00 w środę (17 kwietnia) do godz. 8.00 w czwartek (18 kwietnia) i może wynieść od -1°C do około -3°C przy gruncie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami. Alert obowiązuje od godz. 23.00 w środę (17 kwietnia) do godz. 8.00 w czwartek (18 kwietnia). W środy na czwartek synoptycy prognozują lokalnie spadek temperatury do około -1°C (przy gruncie do -3°C). Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska IMGW szacuje na 80 proc.

Autor
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 17., zgłoszenia do końca…

    Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 września. A my już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich gościnnych ogrodów. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje w poniedziałek (20 maja) od godz. 15.00 do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.