Będzie modernizacja boiska szkolnego przy Dwójce | Konstancin-Jeziorna

Będzie modernizacja boiska szkolnego przy Dwójce

25-04-2024

Boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie zyska nowe oblicze. Władze gminy podpisały umowę na jego kompleksową modernizację. Prace remontowe mają ruszyć zaraz po zakończeniu roku szkolnego. Wartość inwestycji to ponad 129,8 tys. zł.

To dobra wiadomość dla uczniów konstancińskiej Dwójki. Wysłużone boisko wielofunkcyjne, znajdujące się na terenie szkoły, zostanie zmodernizowane. Umowa z wykonawcą została już podpisana. Kontrakt z firmą Logos Joanna Smolaga z Warszawy opiewa na kwotę ponad 129,8 tys. zł. Remont obiektu obejmuje m.in.: roboty rozbiórkowe i demontażowe, wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej (z wykorzystaniem istniejącej podbudowy betonowej) oraz montaż stałego osprzętu sportowego – zestawów do koszykówki i siatkówki. Prace ruszą zaraz po zakończeniu roku szkolnego. Całość ma być gotowa do 20 września br.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

    Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

    Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  • Dokumenty firmowe i pieniądze

    Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

    Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.