Biblioteka zaprasza na spotkanie z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską | Konstancin-Jeziorna

Biblioteka zaprasza na spotkanie z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską

29-09-2025

Tego nazwiska nie trzeba nikomu przedstawiać. Już 6 października mieszkańcy Konstancina-Jeziorny będą mieli okazję spotkać się z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską – cenioną psycholożką, terapeutką i autorką wielu książek. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzenie odbędzie się w ratuszu, zamiast w filii Grapa Biblioteki Publicznej. Początek o godz. 18.00.

Już 6 października, z inicjatywy Magdaleny Pietras-Nalewczyńskiej – dyrektorki Biblioteki Publicznej w Konstancinie-Jeziornie – odbędzie się spotkanie autorskie z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską, wybitną psycholożką, terapeutką i autorką wielu książek.

Zmiana miejsca

Pierwotnie wydarzenie zaplanowano w willi Gryf przy ul. Jana Sobieskiego 13. Ze względu na ogromne zainteresowanie zostało ono jednak przeniesione do sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Dzięki temu więcej osób będzie mogło wysłuchać refleksji, doświadczeń i porad dr Woydyłło-Osiatyńskiej dotyczących psychologii oraz rozwoju osobistego. Początek spotkania o godz. 18.00.

O autorce

Dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska to ceniona polska psycholożka i psychoterapeutka, ekspertka w dziedzinie zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego. Od wielu lat prowadzi warsztaty, konsultacje i szkolenia, dzieląc się wiedzą zarówno z profesjonalistami, jak i z szeroką publicznością. Jest autorką licznych książek popularnonaukowych, w których podejmuje tematy relacji międzyludzkich, radzenia sobie ze stresem oraz przezwyciężania trudności życiowych.

Organizator

Spotkanie organizuje Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie finansowane jest ze środków Gminy Konstancin-Jeziorna w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Autor
Aneta Tapanchev

Najnowsze aktualności

  • Szyba samochodowa pokryta lodem. Na niej napis: silny mróz

    Meteo alert pierwszego stopnia: Siarczysty mróz, nawet -25…

    Zima nie odpuszcza. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed siarczystymi mrozami. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w sobotę (31 stycznia) do godz. 10.00 we wtorek (3 lutego). Temperatura w nocy spadnie nawet do -25 st. C.
  • Grupa osób stoi przed wejściem do sali

    Termin osobistego odbioru decyzji podatkowych przedłużony…

    Już blisko 700 mieszkańców osobiście odebrało decyzje podatkowe na 2026 rok. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, nadal mają taką możliwość – konstanciński magistrat wydłużył termin ich wydawania do 6 lutego. Po tym terminie decyzje zostaną doręczone pocztą.