Boisko wielofunkcyjne na osiedlu Mirków nabiera kształtu | Konstancin-Jeziorna

Boisko wielofunkcyjne na osiedlu Mirków nabiera kształtu

22-08-2023

Budowa boiska wielofunkcyjnego na osiedlu Mirków w Konstancinie-Jeziornie idzie zgodnie z planem. Sprzyjają temu warunki pogodowe. Zakończono już prace ziemne, a wkrótce rozpocznie się m.in. układanie sztucznej nawierzchni. Inwestycja ma być gotowa do końca września. 

Przypomnijmy, przy ul. Anny Walentynowicz na osiedlu Mirków powstaje nowoczesne boisko wielofunkcyjne o wymiarach 30,60 m × 17,00 m. Mimo że zakres prac jest szeroki, roboty idą bardzo sprawnie i zgodnie z przyjętym harmonogramem. Wykonawca, firma AK Sport Andrzej Gniado z Okuniewa, zakończył już prace ziemne. Gotowy jest także chodnik po północnej stronie obiektu. Wkrótce rozpocznie się układanie sztucznej nawierzchni oraz budowa ogrodzenia. Pojawią się też tzw. piłkochwyty oraz sześć latarni z oświetleniem ledowym. A do tego ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Boisko, którego koszt budowy wyniesie ponad 687 tys. zł, ma być gotowe do końca września 2023 r.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika zapraszająca na szkolenia.

    Rusza cykl szkoleń dla seniorów i opiekunów osób starszych

    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie rozpoczyna cykl szkoleń dla i opiekunów osób starszych w ramach „Konstancin Cafe”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (16 lipca) w dawnym ośrodku rehabilitacji reumatologicznej w Konstancinie-Jeziornie.
  • wizualizacja osiedla budynków mieszkalnych, w planie bawiące się dzieci

    Wniosek o ustalenie lokalizacji przy ul. Mirkowskiej –…

    Firma Arche wycofała wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, w trybie specustawy mieszkaniowej. Chodziło o budowę 4 budynków mieszkalnych oraz wielopoziomowego garażu.