Chcesz pracować w konstancińskim magistracie? Czeka sporo ofert | Konstancin-Jeziorna

Chcesz pracować w konstancińskim magistracie? Czeka sporo ofert

24-11-2023

Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk. Poszukiwani są m.in. sekretarz gminy i podinspektorzy. Na chętnych czeka również praca w Straży Miejskiej. Z kolei Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje zastępcy dyrektora, a Konstanciński Dom Kultury – referenta ds. obsługi klienta.

Stałe godziny pracy i określony zakres obowiązków, wynagrodzenia wypłacane w terminie oraz trzynasta pensja – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie za sobą praca w jednostce samorządu terytorialnego. Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk, nie tylko urzędniczych. Obecnie poszukiwani są:

 • sekretarz gminy (termin składania ofert – do 6 grudnia 2023 r.);
 • podinspektor w Biurze Pozyskiwania Środków Zewnętrznych (termin składania ofert – do 11 grudnia 2023 r.);
 • podinspektor w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa (termin składania ofert – do 15 grudnia 2023 r.);
 • specjalista w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 22 grudnia 2023 r.);
 • aplikant w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 22 grudnia 2023 r.).

Ponadto do 30 listopada trwa konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora w Ośrodku Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie, a do 11 grudnia Konstanciński Dom Kultury przyjmuje zgłoszenia na stanowisko referenta ds. obsługi klienta. Zostało jeszcze trochę czasu na przygotowanie i złożenie dokumentów aplikacyjnych. Szczegółowe informacje na temat powyższych naborów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Konstancin-Jeziorna w zakładce: Praca oraz pod numerami telefonów: 22 484 23 16 lub 22 484 23 17. Można również złożyć zapytanie drogą elektroniczną na adres mailowy: kadryatkonstancinjeziorna [dot] pl.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

 • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

  Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

  Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.
 • Grupa osób na tle ścianki promocyjnej z napisem metropolia warszawska

  Stowarzyszenie „Metropolia Warszawa” ma nowy zarząd

  Przedstawiciele gmin i powiatów zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Metropolia Warszawa” spotkali się w czwartek (13 czerwca), aby podsumować 2023 r. i wybrać nowy zarząd. Konstanciński samorząd na walnym zgromadzeniu reprezentowali burmistrz Michał Wiśniewski i jego zastępczyni Katarzyna Tusińska.