Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę | Konstancin-Jeziorna

Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę

29-08-2023
fot. Freepik

Trwają prace nad „Programem profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024". W związku z tym zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety internetowej – jest na to czas do 31 sierpnia 2023 r. Jej wyniki pomogą w zdiagnozowaniu problemów, z którymi borykają się mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna.

Firma SBC Szkolenia Badania Consulting z Krakowa na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna realizuje badanie społeczne, które przyczyni się do opracowania „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024".

Ankieta online

Jednym z jej elementów jest przeprowadzenie ankiety. Jej wyniki posłużą w przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna, a także w zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Można to zrobić bezpiecznie w swoim domu – za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do internetu.

Do 31 sierpnia

Wystarczy wejść na stronę: m-konst-jeziorna.webankieta.pl. W ankiecie nie ma ani dobrych, ani złych odpowiedzi – ważne, aby były szczere. Wystarczy je zaznaczyć, a następnie kliknąć „Wyślij”. Uzyskane w ten sposób informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankietę należy wypełnić do 31 sierpnia 2023 r.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika zapraszająca na szkolenia.

    Rusza cykl szkoleń dla seniorów i opiekunów osób starszych

    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie rozpoczyna cykl szkoleń dla i opiekunów osób starszych w ramach „Konstancin Cafe”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (16 lipca) w dawnym ośrodku rehabilitacji reumatologicznej w Konstancinie-Jeziornie.
  • wizualizacja osiedla budynków mieszkalnych, w planie bawiące się dzieci

    Wniosek o ustalenie lokalizacji przy ul. Mirkowskiej –…

    Firma Arche wycofała wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, w trybie specustawy mieszkaniowej. Chodziło o budowę 4 budynków mieszkalnych oraz wielopoziomowego garażu.