Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę | Konstancin-Jeziorna

Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę

05-09-2023
fot. Freepik

Do 15 września wydłużony został termin wypełnienia ankiety internetowej, której wyniki pomogą w opracowaniu gminnego „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024". Zachęcamy do jej wypełnienia. Udział w badaniu jest anonimowy i zajmuje tylko kilka minut.

Firma SBC Szkolenia Badania Consulting z Krakowa na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna realizuje badanie społeczne, które przyczyni się do opracowania „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024".

Ankieta online

Jednym z jej elementów jest przeprowadzenie ankiety. Jej wyniki posłużą w przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna, a także w zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Można to zrobić bezpiecznie w swoim domu – za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do internetu.

Do 15 września

Wystarczy wejść na stronę: m-konst-jeziorna.webankieta.pl. W ankiecie nie ma ani dobrych, ani złych odpowiedzi – ważne, aby były szczere. Wystarczy je zaznaczyć, a następnie kliknąć „Wyślij”. Uzyskane w ten sposób informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankietę należy wypełnić do 15 września. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Napis gęsta mgła na tle pola pokrytego mgłą.

    Alert meteo pierwszego stopnia: Gęsta mgła

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstymi mgłami, które mogą wystąpić w nocy i nad ranem w powiecie piaseczyńskim. Alert obowiązuje od godz. 17.00 we wtorek (2 grudnia) do godz. 10.00 w środę (3 grudnia). Miejscami widoczność spadnie do 200 metrów.
  • budowa lamp na ulicy Akacjowej

    Będzie jaśniej na ul. Akacjowej – trwają prace remontowe

    Na ul. Akacjowej w Konstancinie-Jeziornie trwają prace związane z montażem nowoczesnych słupów z energooszczędnymi oprawami LED oraz nowym okablowaniem. Wykonawcą inwestycji jest firma Elvot Energetyka i Oświetlenie Bogdan Uziebło.